Biznes to zaufanieCertyfikat dla firmy
czyli wizerunek

W niełatwych czasach prowadzenia biznesu, przedsiębiorstwa posiadające certyfikaty jakości oraz nagrody są uznawane za te najbardziej godne zaufania. Nasz certyfikat dla firm jest jednym z takich wyróżnień i może ułatwić walkę z Twoją konkurencją a klienta lub kontrahenta.
https://top-firma.pl/wp-content/uploads/2020/05/img-about-us.jpg
https://top-firma.pl/wp-content/uploads/2022/10/bialeddd.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://top-firma.pl/wp-content/uploads/2022/10/header2-1-1024x731-1.jpg

Istotą działania i misją naszej firmy jest współpraca wyłącznie z firmami, które cenią sobie wysoki poziom i profesjonalne podejście do korzystających z ich usług kontrahentów i konsumentów. W celu właściwej i sprawnej weryfikacji jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy system sprawdzania relacji firmy z klientami i kontrahentami.  Nasz certyfikat rzetelności otrzymają tylko te firmy, które poddane analizie uzyskają wyniki pozytywny.

Certyfikat dla firm nadawany przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. nie jest przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy. Starać się o niego mogą tylko te firmy, które posiadają dobre opinie wśród swoich klientów i kontrahentów. Bez względu na to czy prowadzisz sklep internetowy czy firmę prowadzącą świadczenie usług w Twoim regionie ten certyfikat jest dla Ciebie.

Po weryfikacji firmy w naszym systemie, następuje weryfikacja przez naszego pracownika.

W Polsce jest już 4 100 000 firm dlatego aby zweryfikować te najlepsze powstał właśnie certyfikat dla firm Top Firma.  Również znaki jakości oraz certyfikaty stały się w obecnych czasach elementem decydującym się o wyborze firmy lub sklepu internetowego, a Top Firma to właśnie jeden z takich symboli ponadprzeciętnej firmy.

Synonimem słowa „Top” jest elita, czołówka czyli wszyscy Ci, którzy znajdują się na szczycie. Naszym zdaniem do tego grona mogą dołączyć jedynie te firmy, które mają nienaganną opinie wśród klientów i kontrahentów. Dodatkowo otrzymujesz szereg materiałów promujących to że to właśnie Twoja firma posiada nasz certyfikat dla firm. 

Co zyskuje Twoja firma

Jakie
korzyści daje nasz certyfikat dla firm?

Przystępując do programu otrzymują Państwo szereg korzyści płynących z posiadania certyfikatu Top Firma. Poniżej przedstawiamy te, które naszym zdaniem są najistotniejsze.
Zaufanie wśród potencjalnych klientów
Firma posiadająca certyfikat bez dwóch zdań wzbudza większe zaufanie wśród klientów gdyż tylko najlepsze firmy mogą posiadać nasz certyfikat dla firm.
Zaufanie wśród potencjalnych kontrahentów
Większe zaufanie kontrahentów to również istotna korzyść płynąca z posiadania certyfikatu. Posiadając różne certyfikaty dla firm, jest ona godna zaufania.
Hierarchia oraz prestiż Twojej firmy
Posiadanie certyfikatu to wejście na wyższy poziom prowadzenia biznesu. Dzięki takiemu wyróżnieniu zbudujesz strategię poczucia przewagi nad konkurencją.
Lepsza widoczność Twojej firmy w internecie
Wizualizacja Twojej firmy w naszym katalogu, oraz możliwość oceniania jej przez Twoich klientów to dodatkowa prezentacja Twojej firmy w internecie.
Możliwy wzrost zysków
Bez wątpienia większe zaufanie klientów oraz kontrahentów to również większy wzrost zysków w Twojej firmie. Z informacji od naszych klientów wynika ze w wielu przypadkach tak właśnie jest.
Wyróżnienie na tle konkurencji
W Twoim mieście a nawet okolicy jest wiele firm świadczących usługi w takiej samej kategorii co Twoja firma dlatego posiadanie naszego certyfikatu najlepszych firm to wyróżnienie na tle tych właśnie firm.
https://top-firma.pl/wp-content/uploads/2022/10/certyfikat-pryklad-745x1024-1-1-640x880.jpg

Co otrzymujesz w ramach współpracy

- Zaświadczenie o nadaniu Certyfikatu Top Firma w formie elektronicznej

- Certyfikat dla firm w formie elektronicznej lub papierowej

- Wizualizację swojej firmy w naszym katalogu Top firm

- Reklamę Twojej firmy w naszym katalogu Top Firm

- Materiały reklamowe takie jak papier firmowy i wizytówki oraz statuetkę z naszym i Państwa Logo

- Pieczęci wizualne do udostępniania w formie elektronicznej

- Mocny link SEO do Twojej witryny

- Zniżka na inne certyfikaty dla Firm ofertowane przez Polską Certyfikację Przedsiębiorców
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o.

Wszystkie prawa zastrzeżone.