Czym jest certyfikat dla firm “Top Firma”

Certyfikat dla firm nadawany przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. nie jest przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy.

Starać się o niego mogą tylko te firmy, które posiadają dobre opinie wśród swoich klientów i kontrahentów.
Każda Firma starająca sie o Certyfikat Top Firma musi przejść weryfikację.

Istotą działania i misją naszej firmy jest współpraca wyłącznie z firmami, które cenią sobie wysoki poziom i profesjonalne podejście do korzystających z ich usług kontrahentów i konsumentów. W celu właściwej i sprawnej weryfikacji jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy system sprawdzania relacji firmy z klientami i kontrahentami.  Nasz certyfikat rzetelności otrzymają tylko te firmy, które poddane analizie uzyskają wyniki pozytywny.

Synonimem słowa “Top” jest elita, czołówka czyli wszyscy Ci, którzy znajdują sie na szczycie. Naszym zdaniem do tego grona mogą dołączyć jedynie te firmy, które mają nienaganną opinie wśród klientów i kontrahentów.

Jest to pierwszy certyfikat dla firm  połączony z katalogiem i mapą, dzięki której potencjalny klient może sprawdzić, gdzie certyfikowana firma się znajduje i jak do niej trafić.

Dodanie Państwa firmy do naszego katalogu wspomaga również pozycję Państwa strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Prowadzący do niej link z naszej witryny powoduje, iż jest ona “silniejsza” dla wyszukiwarek internetowych.

Korzyści

Przystępując do programu otrzymują Państwo:

  •  Zaświadczenie o nadaniu Certyfikatu Top Firma w formie elektronicznej
  •  Certyfikat w formie elektronicznej lub papierowej
  •  Wizualizację swojej firmy  w naszym katalogu Top firm
  •  Minimum raz w miesiącu reklamę swojej firmy na głównej stronie w naszym katalogu firm

Koszty

Weryfikacja firmy składającej wniosek jest płatna i kosztuje 49zł brutto. W przypadku pozytywnej weryfikacji, która trwa do 5 dni roboczych, klient otrzymuje fakturę proforma, którą musi opłacić w terminie do 14 dni. Koszt wystawienia certyfikatu oraz wstawienia Państwa firmy do katalogu Top Firm to 99 zł netto + VAT (przy opcji bez wydruku w formie papierowej) lub 149 zł netto + VAT (przy opcji z wydrukiem w formie papierowej).

Opłata coroczna za odnowienie certyfikatu wynosi 69zł netto.

Nie czekaj dłużej i już dziś dołącz do Top Firm!

Dodaj firmę do programu “Top Firma”