Twoja firma w Google Top 10

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom firm zamawiających nasz certyfikat Top Firma i wprowadzamy pozycjonowanie stron firm znajdujących się w naszym katalogu. Od teraz firma posiadająca certyfikat ma możliwość zdobycia wysokiej pozycji  w wyszukiwarce Google.

 

Jak to działa?

Kupując nasz certyfikat mają Państwo możliwość dokupienia pakietu pozycjonowanie SEO, który powoduje iż po wpisaniu nazwy Twojej firmy oraz paru wybranych słów kluczowych związanych z Twoją działalnością w wyszukiwarce Google.pl.  Wpis Twojej firmy z katalogu Top Firma będzie występował od 1 do 10 pozycji w tej wyszukiwarce.

Usługa

W ramach usługi nasi specjaliści  pomogą zoptymalizować Państwa witrynę tak aby była lepiej widoczna dla wyników wyszukiwania i pod kątem seo. Optymalizacja witryny to obecnie podstawowy krok w działaniach pozycjonowania gdyż Google bardzo zwraca uwagę na to jak działa nasza strona i jak jest widoczna dla innych użytkowników internetu. W następnym kroku uaktywniamy szereg działań mających na celu zdobycie jak najwyższej pozycji w Google na zapytania związane z Twoją marką.

Korzyści

Obecnie najwięcej korzyści w zdobywaniu klientów przynosi odpowiednio wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. W przypadku kiedy chcemy aby nasza firma była widoczna w sieci, podstawą jest właśnie optymalizacja strony oraz pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Korzystając z naszych usług pozycjonowania Twojej firmy w wynikach wyszukiwania zdobywasz możliwości jakie daje Tobie właśnie wysoka pozycja i wyświetlenie Twojej firmy w Google.

Koszty usługi

Pozycjonowanie firmy

Pakiet SEO kosztuje 329zł netto rocznie. Początek roku liczony jest od momentu osiągnięcia przez naszych specjalistów odpowiedniej pozycji Państwa firmy.

Umowa

Nie zawieramy umów z naszymi klientami, u nas płacisz tylko za faktyczne osiągnięcie pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to jedyna tego typu usługa w Polsce co czyni ją jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży pozycjonowania stron.

W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie formularza poniżej a nasi konsultanci skontaktują się z Państwem jak tylko będzie to możliwe.